Jeśli spodobał Ci się ten artykuł lub masz jakieś pytania, napisz komentarz.

Teraz w kreatorze webwave każdy może stworzyć stronę responsywną!  RWD czyli 'responsive web design' to najnowocześniejsza technologia, dzięki której stronę można wygodnie oglądać na każdym urządzeniu, ponieważ dostosowuje się ona do wielkości ekranu na którym jest wyświetlana. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ ilość internautów korzystających z urządzeń mobilnych stale rośnie! Zmienia się także sposób korzystania z internetu, strony są otwierane na różnych urządzeniach: telefonach, tabletach, monitorach, a nawet telewizorach. Roboty Google także lubią strony "elastyczne".

 

Czy wiesz że aż 16% czytelników tego bloga korzysta z urządzeń mobilnych? Szkoda byłoby ich stracić, prawda? Oglądanie zwykłej strony internetowej na małym ekranie telefonu jest dosyć trudne, mała czcionka, uciekająca treść, niewygodne menu itp. Teraz dzięki RWD w webwave Twoja strona będzie czytelnie wyświetlana na każdym urządzeniu, a Ty sam będziesz decydować o jej wyglądzie!

 

Czego dowiesz się z tego filmu:

  • na czym polega wersja responsywna strony w webwave
  • jak stworzyć wersję responsywną dla strony
  • jak zrobić hamburger menu
  • jak udostępnić i opublikować osobne wersje strony

 

Przypominam, że w artykule "nowoczesny projekt dla małego biznesu" znajdziesz instrukcje do zrobienia takiej strony krok po kroku. A teraz ta strona jest też dostępna jako szablon!

 

 

 

 

 

szablon strony dla architekta

Jak zrobić stronę responsywną w kreatorze webwave

30 czerwca 2016

 

 

 

 

jak zrobić www

Stwórz ją samodzielnie. To proste! Zobacz instrukcje krok po kroku.

Jak stworzyć  stronę internetową?