Masz pytania dotyczące tworzenia strony?    Chętnie na nie odpowiem.

Chcesz stworzyć własną stronę szybko i łatwo? Dzisiaj przekonam Cię, że to jest naprawdę możliwe! Przygotowałam dla Ciebie wideo instrukcję, w której pokazuję krok po kroku, jak można stworzyć elegancką stronę www z gotowego szablonu. Nie musisz od razu inwestować w hosting i domenę, nie musisz przejmować się instalacją wordpressa, poszukiwaniem motywu czy wtyczek. Jest na to prostszy sposób! 

 

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę www ja polecam Ci narzędzie Webwave, z którego korzystam już od 4 lat, tworząc strony dla siebie i swoich klientów. 

 

Dlaczego polecam to narzędzie? Bo jest idealne dla osób, które chcą stworzyć własną stronę internetową samodzielnie. Cały interfejs edytora jest w 100% po polsku, dodatkowo otrzymujesz pomoc techniczną po polsku, a za stronę zapłacisz dopiero wtedy, kiedy będzie gotowa! Nie ma żadnej wersji demo, nie ma płatnych szablonów ani wtyczek. Po prostu tworzysz stronę, a kiedy będzie już skończona, kupujesz hosting, podłączasz domenę i GOTOWE! W każdym momencie masz dostęp do edycji swojej strony, możesz zmieniać treść, dodawać zdjęcia bezpośrednio z okna przeglądarki. Z Webwave korzysta ponad 100 tysięcy użytkowników. 

 

Dzisiaj przedstawiam Ci instrukcję krok po kroku, jak zrobić stronę internetową z gotowego szablonu w Webwave. Na filmie dowiesz się jak zarejestrować się w Webwave, jak stworzyć stronę oraz opublikować ją w internecie. Dodatkowo możesz otrzymać rabat 30% na hosting, jeśli zarejestrujesz się z TEGO linku. 

 

 

 

Jak wyglądają koszty: 

Hosting / pakiet premium z rabatem 30%  - 210 zł / rocznie;

domena - 0 zł za pierwszy rok. 

 

W Webwave wszystkie szablony i funkcje są darmowe. Nowe funkcje są od razu dostępne dla każdego, bez konieczności robienia aktualizacji. Do strony otrzymujesz certyfikat ssl (włącza się go jednym kliknięciem) oraz nielimitowaną przestrzeń na pliki i nielimitowaną ilość adresów e-mail. 

 

Jak zrobić stronę internetową z szablonu? Szybki sposób na elegancką stronę www. 

05 października 2018
jak zrobić stronę www z szablonu?

CHCĘ OTRZYMAĆ RABAT 30%

Cześć,

nazywam się Joanna,

pomogę Ci zbudować Twoją stronę www. 

Kliknij, zarejestruj się w webwave  i odbierz 30% rabatu na hosting!

jak stworzyć stronę www

Od kilku lat two­rzę strony inter­ne­towe. Zało­ży­łam ten blog po to, aby poka­zać Ci, że Ty też możesz zro­bić wła­sną witrynę i wcale nie jest to takie trudne.  Nikt nie zna Two­jej firmy lepiej niż Ty prawda? Jeśli szu­kasz prostej instruk­cji, od razu zacznij tutaj. 

Korzystając z moich poradników stworzysz stronę internetową zupełnie od podstaw, krok po kroku.

Jak stworzyć  stronę internetową?

ZOBACZ WIDEO INSTRUKCJĘ

Zastanawiasz się jak stworzyć stronę internetową krok po kroku? Dobrze trafiłeś!  Dzięki mojemu blogowi stworzysz samodzielnie wspaniałą stronę internetową!