Masz pytania dotyczące tworzenia strony?    Chętnie na nie odpowiem.

Chcesz stworzyć własną stronę szybko i łatwo? Dzisiaj przekonam Cię, że to jest naprawdę możliwe! Przygotowałam dla Ciebie wideo instrukcję, w której pokazuję krok po kroku, jak można stworzyć elegancką stronę www z gotowego szablonu. Nie musisz od razu inwestować w hosting i domenę, nie musisz przejmować się instalacją wordpressa, poszukiwaniem motywu czy wtyczek. Jest na to prostszy sposób! 

 

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę www ja polecam Ci narzędzie Webwave, z którego korzystam już od 4 lat, tworząc strony dla siebie i swoich klientów. 

 

Dlaczego polecam to narzędzie? Bo jest idealne dla osób, które chcą stworzyć własną stronę internetową samodzielnie. Cały interfejs edytora jest w 100% po polsku, dodatkowo otrzymujesz pomoc techniczną po polsku, a za stronę zapłacisz dopiero wtedy, kiedy będzie gotowa! Nie ma żadnej wersji demo, nie ma płatnych szablonów ani wtyczek. Po prostu tworzysz stronę, a kiedy będzie już skończona, kupujesz hosting, podłączasz domenę i GOTOWE! W każdym momencie masz dostęp do edycji swojej strony, możesz zmieniać treść, dodawać zdjęcia bezpośrednio z okna przeglądarki. Z Webwave korzysta ponad 100 tysięcy użytkowników. 

 

Dzisiaj przedstawiam Ci instrukcję krok po kroku, jak zrobić stronę internetową z gotowego szablonu w Webwave. Na filmie dowiesz się jak zarejestrować się w Webwave, jak stworzyć stronę oraz opublikować ją w internecie. Dodatkowo możesz otrzymać rabat 30% na hosting, jeśli zarejestrujesz się z TEGO linku. 

 

 

 

Jak wyglądają koszty: 

Hosting / pakiet premium z rabatem 30%  - 210 zł / rocznie;

domena - 0 zł za pierwszy rok. 

 

W Webwave wszystkie szablony i funkcje są darmowe. Nowe funkcje są od razu dostępne dla każdego, bez konieczności robienia aktualizacji. Do strony otrzymujesz certyfikat ssl (włącza się go jednym kliknięciem) oraz nielimitowaną przestrzeń na pliki i nielimitowaną ilość adresów e-mail. 

 

Jak zrobić stronę internetową z szablonu? Szybki sposób na elegancką stronę www. 

05 października 2018
jak zrobić stronę www z szablonu?

CHCĘ OTRZYMAĆ RABAT 30%

Cześć,

nazywam się Joanna,

pomogę Ci zbudować Twoją stronę www. 

Kliknij, zarejestruj się w webwave  i odbierz 30% rabatu na hosting!

jak stworzyć stronę www

Od kilku lat two­rzę strony inter­ne­towe. Zało­ży­łam ten blog po to, aby poka­zać Ci, że Ty też możesz zro­bić wła­sną witrynę i wcale nie jest to takie trudne.  Nikt nie zna Two­jej firmy lepiej niż Ty prawda? Jeśli szu­kasz prostej instruk­cji, od razu zacznij tutaj. 

Zastanawiasz się jak stworzyć stronę internetową krok po kroku? Dobrze trafiłeś!  Dzięki mojemu blogowi stworzysz samodzielnie wspaniałą stronę internetową!

Korzystając z moich poradników stworzysz stronę internetową zupełnie od podstaw, krok po kroku.

Jak stworzyć  stronę internetową?

ZOBACZ WIDEO INSTRUKCJĘ

Joanna

Lewandowska