Witaj na moim blogu. 

 

Jestem pasjonatem tworzenia stron internetowych i wierną fanką webwave cms. Poza tym uwielbiam nowoczesne technologie i produkty google, często "mówię do telefonu".

 

Pasja tworzenia i niezliczona ilość szalonych pomysłów, towarzyszyły mi od zawsze...

Pierwszą stronę internetową stworzyłam w 2006 roku, z zamysłem sprzedaży ręcznie robionych kartek okolicznościowych.  

Pomysł nie wypalił, ale ja wiele się nauczyłam i odkryłam w sobie pasję do projektów graficznych, poznałam html. Od kilku lat spełniam się w tworzeniu stron internetowych. Potęga internetu i moc skutecznego marketingu wciągają mnie bez reszty, gdzie tylko mogę, zabieram ze sobą laptopa, a internet noszę w torebce. Stale się uczę, testuję i rozwijam. Uwielbiam poznawać nowe technologie, które ułatwiają życie!

 

Stworzyłam tego bloga, ponieważ nie było w internecie żadnej ciekawej i prostej instrukcji stworzenia strony internetowej! Odkąd poznałam webwave zakochałam się w prostocie tworzenia stron www za pomocą tego narzędzia. Na tym blogu dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wideo poradniki to duże ułatwienie dla osób które chcą stworzyć stronę internetową, ale kompletnie nie wiedzą od czego zacząć.

Korzystając z moich poradników stworzysz stronę internetową zupełnie od podstaw, krok po kroku.

Jak stworzyć  stronę internetową?

ZOBACZ WIDEO INSTRUKCJĘ

Zastanawiasz się jak stworzyć stronę internetową krok po kroku? Dobrze trafiłeś!  Dzięki mojemu blogowi stworzysz samodzielnie wspaniałą stronę internetową!