Masz pytania dotyczące tworzenia strony?    Chętnie na nie odpowiem.

Dlaczego polecam webwave cms?

 

Webwave to nie­wąt­pli­wie naj­lep­szy kreator stron internetowych, jaki mia­łam oka­zję testować (a było ich wie­le…).  Tworzenie stron w webwave cms jest proste i przyjemne zwłaszcza przy odrobinie wprawy.  Webwave to polskie narzędzie, interfejs kreatora jest w całości w ojczystym języku, co znacznie ułatwia pracę. Nie bez znaczenia jest także fakt, że kreator posiada świetną pomoc techniczną, z doradcą możemy się połączyć od razu poprzez czat lub telefonie. Na ich stronie także znajdziemy obszerną bazę wiedzy.

 

Prosty w obsłudze panel cms.

 

To wła­śnie panel cms spra­wił, że przy­pad­kiem odkry­łam webwa­ve… Robi­łam stronę internetową dla zna­jo­mej kosme­tyczki, która na co dzień nie korzysta z kom­pu­tera (gdyż zwyczajnie nie ma na to czasu), ale bar­dzo zale­żało jej na edy­cji swojej witryny.  Nie­stety cms word­pressa czy joomli były dla niej zbyt skom­pli­ko­wane, szu­ka­łam zatem cze­goś banal­nie pro­stego w obsłu­dze i tak odkry­łam kreator webwave. Cms dostępny w webwave jest na tyle intuicyjny, że znajoma bez problemu jest w stanie dodać promocje, aktualności oraz zmienić ceny na swojej stronie www.

 

Co wyróż­nia webwave jako kre­ator stron www?

 

Łatwość stworzenia stron internetowych oraz proste zasady. W webwave wystarczy się zalogować, stworzyć swoją stronę i opłacić dla niej hosting i domenę (wygodnie z panelu kreatora). Nie ma tutaj dodatkowo płatnych wtyczek, modułów, ani ukrytych kosztów. Jeśli nawet nie uda Ci się stworzyć strony samodzielnie, nie zapłacisz kompletnie nic. Z kreatora www webwave można nawet korzy­stać za darmo. Do płatności dochodzi dopiero w momencie, gdy chcemy, aby strona internetowa ukazała się pod dedykowaną własną domeną. Warto tu wspomnieć także, że w kreatorze www webwave wszelkie aktualizacje narzędzia są darmowe i działają zarówno dla nowych stron www jak i tych stworzonych wcześniej.

 

Jakie funkcje posiada webwave cms?

 

  • W pełni intu­icyjny kreator stron internetowych

Nie musisz pisać ani jednej linijki kodu, żeby stwo­rzyć stronę internetową. Wszyst­kie ele­menty po pro­stu prze­cią­gasz i upusz­czasz. Możesz skorzystać z moich wideoporadników, lub stworzyć stronę z gotowego szablonu. 

 

  • Strony www responsywne

W wevwace w latwy sposób storzysz wersje responsywne swojej strony. 

 

  • Darmowe dodatki

W pro­sty spo­sób dodasz do swo­jej strony for­mu­larz kon­tak­towy, mapę dojazdu lub aktu­al­no­ści.

 

  • Łatwe pozycjonowanie strony www

Dzięki ustawieniom Seo, samodzielnie zoptymalizujesz swoją stronę pod wyszukiwarki

 

  • Pomoc techniczna 

Łatwodostępna pomoc techniczna w języku polskim

 

  • Nieograniczone możliwości

- możesz dodać do swojej strony www dowolny kod HTML, CSS czy JavaScript. - możliwość stworzenia responsywnej strony

internetowej w bardzo prosty sposób.

 

 

Rabat webwave cms

 

 

 

 

Najlepszy kreator stron internetowych 

02 czerwca 2015
jak zwiekszyc pozycje strony www w wyszukiwarce

CHCĘ OTRZYMAĆ RABAT 30%

Cześć,

nazywam się Joanna,

pomogę Ci zbudować Twoją stronę www. 

Kliknij, zarejestruj się w webwave  i odbierz 30% rabatu na hosting!

jak stworzyć stronę www

Od kilku lat two­rzę strony inter­ne­towe. Zało­ży­łam ten blog po to, aby poka­zać Ci, że Ty też możesz zro­bić wła­sną witrynę i wcale nie jest to takie trudne.  Nikt nie zna Two­jej firmy lepiej niż Ty prawda? Jeśli szu­kasz prostej instruk­cji, od razu zacznij tutaj. 

Zastanawiasz się jak stworzyć stronę internetową krok po kroku? Dobrze trafiłeś!  Dzięki mojemu blogowi stworzysz samodzielnie wspaniałą stronę internetową!

Korzystając z moich poradników stworzysz stronę internetową zupełnie od podstaw, krok po kroku.

Jak stworzyć  stronę internetową?

ZOBACZ WIDEO INSTRUKCJĘ

Joanna

Lewandowska