Masz pytania dotyczące tworzenia strony?    Chętnie na nie odpowiem.

Dlaczego polecam webwave cms?

 

Webwave to nie­wąt­pli­wie naj­lep­szy kreator stron internetowych, jaki mia­łam oka­zję testować (a było ich wie­le…).  Tworzenie stron w webwave cms jest proste i przyjemne zwłaszcza przy odrobinie wprawy.  Webwave to polskie narzędzie, interfejs kreatora jest w całości w ojczystym języku, co znacznie ułatwia pracę. Nie bez znaczenia jest także fakt, że kreator posiada świetną pomoc techniczną, z doradcą możemy się połączyć od razu poprzez czat lub telefonie. Na ich stronie także znajdziemy obszerną bazę wiedzy.

 

Prosty w obsłudze panel cms.

 

To wła­śnie panel cms spra­wił, że przy­pad­kiem odkry­łam webwa­ve… Robi­łam stronę internetową dla zna­jo­mej kosme­tyczki, która na co dzień nie korzysta z kom­pu­tera (gdyż zwyczajnie nie ma na to czasu), ale bar­dzo zale­żało jej na edy­cji swojej witryny.  Nie­stety cms word­pressa czy joomli były dla niej zbyt skom­pli­ko­wane, szu­ka­łam zatem cze­goś banal­nie pro­stego w obsłu­dze i tak odkry­łam kreator webwave. Cms dostępny w webwave jest na tyle intuicyjny, że znajoma bez problemu jest w stanie dodać promocje, aktualności oraz zmienić ceny na swojej stronie www.

 

Co wyróż­nia webwave jako kre­ator stron www?

 

Łatwość stworzenia stron internetowych oraz proste zasady. W webwave wystarczy się zalogować, stworzyć swoją stronę i opłacić dla niej hosting i domenę (wygodnie z panelu kreatora). Nie ma tutaj dodatkowo płatnych wtyczek, modułów, ani ukrytych kosztów. Jeśli nawet nie uda Ci się stworzyć strony samodzielnie, nie zapłacisz kompletnie nic. Z kreatora www webwave można nawet korzy­stać za darmo. Do płatności dochodzi dopiero w momencie, gdy chcemy, aby strona internetowa ukazała się pod dedykowaną własną domeną. Warto tu wspomnieć także, że w kreatorze www webwave wszelkie aktualizacje narzędzia są darmowe i działają zarówno dla nowych stron www jak i tych stworzonych wcześniej.

 

Jakie funkcje posiada webwave cms?

 

  • W pełni intu­icyjny kreator stron internetowych

Nie musisz pisać ani jednej linijki kodu, żeby stwo­rzyć stronę internetową. Wszyst­kie ele­menty po pro­stu prze­cią­gasz i upusz­czasz. Możesz skorzystać z moich wideoporadników, lub stworzyć stronę z gotowego szablonu. 

 

  • Strony www responsywne

W wevwace w latwy sposób storzysz wersje responsywne swojej strony. 

 

  • Darmowe dodatki

W pro­sty spo­sób dodasz do swo­jej strony for­mu­larz kon­tak­towy, mapę dojazdu lub aktu­al­no­ści.

 

  • Łatwe pozycjonowanie strony www

Dzięki ustawieniom Seo, samodzielnie zoptymalizujesz swoją stronę pod wyszukiwarki

 

  • Pomoc techniczna 

Łatwodostępna pomoc techniczna w języku polskim

 

  • Nieograniczone możliwości

- możesz dodać do swojej strony www dowolny kod HTML, CSS czy JavaScript. - możliwość stworzenia responsywnej strony

internetowej w bardzo prosty sposób.

 

 

Rabat webwave cms

 

 

 

 

Najlepszy kreator stron internetowych 

02 czerwca 2015
jak zwiekszyc pozycje strony www w wyszukiwarce

CHCĘ OTRZYMAĆ RABAT 30%

Cześć,

nazywam się Joanna,

pomogę Ci zbudować Twoją stronę www. 

Kliknij, zarejestruj się w webwave  i odbierz 30% rabatu na hosting!

jak stworzyć stronę www

Od kilku lat two­rzę strony inter­ne­towe. Zało­ży­łam ten blog po to, aby poka­zać Ci, że Ty też możesz zro­bić wła­sną witrynę i wcale nie jest to takie trudne.  Nikt nie zna Two­jej firmy lepiej niż Ty prawda? Jeśli szu­kasz prostej instruk­cji, od razu zacznij tutaj. 

Korzystając z moich poradników stworzysz stronę internetową zupełnie od podstaw, krok po kroku.

Jak stworzyć  stronę internetową?

ZOBACZ WIDEO INSTRUKCJĘ

Zastanawiasz się jak stworzyć stronę internetową krok po kroku? Dobrze trafiłeś!  Dzięki mojemu blogowi stworzysz samodzielnie wspaniałą stronę internetową!