Logo Joanna Lewandowska - strony internetowe
Darmowy Szablon strony internetowej dla studia tatuażu

Darmowy szablon strony internetowej dla studia tatuażu

Zbuduj samodzielnie stronę internetową wykorzystując darmowy szablon. Elegancki design, intensywne kolory i pełna możliwość edycji.  Z tym szablonem łatwo i szybko stworzysz własną stronę samodzielnie. 

Stworzysz samodzielnie piękną stronę internetową

Nowoczesny, darmowy szablon strony internetowej, który możesz dopasować do każdej branży. 

Dlaczego warto stworzyć stronę w WebWave?

Jak stworzyć stronę z szablonu?

Zobacz film, w którym pokazuje krok po kroku jak wygląda użycie szablonu. Z tym szablonem zrobisz stronę łatwo, szybko i przyjemnie.

Jest to najpopularniejsze w Polsce narzędzie do tworzenia stron internetowych bez kodowania! Tworzysz stronę za pomocą edytora „przeciągnij i upuść” jak w programach typu Canva czy Photoshop. Wystarczy, że klikniesz wybrany element i z łatwością zmienisz tekst kolor czy zdjęcie.

Na początek wybierasz darmowe szablon i tworzysz swoją stronę zupełnie za darmo. Jeśli uznasz, że strona jest już gotowa i chcesz podłączyć własną domenę wystarczy wybrać jeden z planów Premium opłacić pakiet, a następnie wybierać darmową domenę. Najczęściej wybierany jest plan PRO – koszt 30 zł miesięcznie. 

Tak, prezentowany szablon jest dostępny zupełnie za darmo do użytku prywatnego oraz komercyjnego. Obrazy użyte w szablonie pochodzą z darmowych banków zdjęć, ale z łatwością zastąpisz je też własnymi grafikami. 

Edycja szablonu jest bardzo prosta. Wystarczy, że zamienisz zdjęcia i teksty i szybko i łatwo stworzysz swoją własną stronę. Szablony możesz również modyfikować o wiele bardziej. Każdy element możesz swobodnie przesuwać, usuwać, a także dodawać inne elementy, które są dostępne w WebWave. W kreatorze dostępne są samouczki, filmy instruktażowe, a nawet czat online gdzie możesz zadać pytanie na żywo.

Tak! Kiedy otworzysz szablon po raz pierwszy Pojawiam się samouczki i filmy instruktażowe. W WebWave dostępna jest obszerna baza wiedzy w języku polskim, a dodatkowo w prawym dolnym rogu znajdziesz czat online gdzie możesz poprosić o pomoc na żywo a konsultant podpowie Ci krok po kroku jak rozwiązać Twój problem. 

Tak, strony stworzone w kreatorze WebWave są szybkie i łatwo się pozycjonują. Warto tutaj zadbać o słowa kluczowe w treści i umieszczenie odpowiednich nagłówków. W kreatorze jest dostępny nawet analizer SEO, dzięki któremu możesz zoptymalizować stronę samodzielnie.