Logo Joanna Lewandowska - strony internetowe

Najlepszy kreator stron internetowych

Dlaczego polecam webwave cms?

 

Webwave to nie­wąt­pli­wie naj­lep­szy kreator stron internetowych, jaki mia­łam oka­zję testować (a było ich wie­le…).  Tworzenie stron w webwave cms jest proste i przyjemne zwłaszcza przy odrobinie wprawy.  Webwave to polskie narzędzie, interfejs kreatora jest w całości w ojczystym języku, co znacznie ułatwia pracę. Nie bez znaczenia jest także fakt, że kreator posiada świetną pomoc techniczną, z doradcą możemy się połączyć od razu poprzez czat lub telefonie. Na ich stronie także znajdziemy obszerną bazę wiedzy.

Prosty w obsłudze panel cms.

 

To wła­śnie panel cms spra­wił, że przy­pad­kiem odkry­łam webwa­ve… Robi­łam stronę internetową dla zna­jo­mej kosme­tyczki, która na co dzień nie korzysta z kom­pu­tera (gdyż zwyczajnie nie ma na to czasu), ale bar­dzo zale­żało jej na edy­cji swojej witryny.  Nie­stety cms word­pressa czy joomli były dla niej zbyt skom­pli­ko­wane, szu­ka­łam zatem cze­goś banal­nie pro­stego w obsłu­dze i tak odkry­łam kreator webwave. Cms dostępny w webwave jest na tyle intuicyjny, że znajoma bez problemu jest w stanie dodać promocje, aktualności oraz zmienić ceny na swojej stronie www.

Co wyróż­nia webwave jako kre­ator stron www?

 

Łatwość stworzenia stron internetowych oraz proste zasady. W webwave wystarczy się zalogować, stworzyć swoją stronę i opłacić dla niej hosting i domenę (wygodnie z panelu kreatora). Nie ma tutaj dodatkowo płatnych wtyczek, modułów, ani ukrytych kosztów. Jeśli nawet nie uda Ci się stworzyć strony samodzielnie, nie zapłacisz kompletnie nic. Z kreatora www webwave można nawet korzy­stać za darmo. Do płatności dochodzi dopiero w momencie, gdy chcemy, aby strona internetowa ukazała się pod dedykowaną własną domeną. Warto tu wspomnieć także, że w kreatorze www webwave wszelkie aktualizacje narzędzia są darmowe i działają zarówno dla nowych stron www jak i tych stworzonych wcześniej.

Jakie funkcje posiada webwave cms?

  • W pełni intu­icyjny kreator stron internetowych

Nie musisz pisać ani jednej linijki kodu, żeby stwo­rzyć stronę internetową. Wszyst­kie ele­menty po pro­stu prze­cią­gasz i upusz­czasz. Możesz skorzystać z moich wideoporadników, lub stworzyć stronę z gotowego szablonu. 

  • Strony www responsywne

W wevwace w latwy sposób storzysz wersje responsywne swojej strony. 

  • Darmowe dodatki

W pro­sty spo­sób dodasz do swo­jej strony for­mu­larz kon­tak­towy, mapę dojazdu lub aktu­al­no­ści.

  • Łatwe pozycjonowanie strony www

Dzięki ustawieniom Seo, samodzielnie zoptymalizujesz swoją stronę pod wyszukiwarki

  • Pomoc techniczna 

Łatwodostępna pomoc techniczna w języku polskim

  • Nieograniczone możliwości

– możesz dodać do swojej strony www dowolny kod HTML, CSS czy JavaScript. – możliwość stworzenia responsywnej strony internetowej w bardzo prosty sposób.

Masz pytania dotyczące tworzenia strony?    Chętnie na nie odpowiem.

Najlepszy kreator stron internetowych
Joanna Lewandowska strona internetowa

Nazywam się Joanna Lewandowska i pomogę Ci zbudować własną stronę internetową! Chcę Ci pokazać, że tworzenie strony www wcale nie musi być trudne. Na tym blogu znajdziesz instrukcje krok po kroku oraz wszystkie niezbędne narzędzia!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.