Logo Joanna Lewandowska - strony internetowe

Jak zrobić stronę internetową z szablonu? Szybki sposób na elegancką stronę www.

Chcesz stworzyć własną stronę szybko i łatwo? Dzisiaj przekonam Cię, że to jest naprawdę możliwe! Przygotowałam dla Ciebie wideo instrukcję, w której pokazuję krok po kroku, jak można stworzyć elegancką stronę www z gotowego szablonu. Nie musisz od razu inwestować w hosting i domenę, nie musisz przejmować się instalacją wordpressa, poszukiwaniem motywu czy wtyczek. Jest na to prostszy sposób!

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę www ja polecam Ci narzędzie Webwave, z którego korzystam już od 4 lat, tworząc strony dla siebie i swoich klientów.

Dlaczego polecam to narzędzie? Bo jest idealne dla osób, które chcą stworzyć własną stronę internetową samodzielnie. Cały interfejs edytora jest w 100% po polsku, dodatkowo otrzymujesz pomoc techniczną po polsku, a za stronę zapłacisz dopiero wtedy, kiedy będzie gotowa! Nie ma żadnej wersji demo, nie ma płatnych szablonów ani wtyczek. Po prostu tworzysz stronę, a kiedy będzie już skończona, kupujesz hosting, podłączasz domenę i GOTOWE! W każdym momencie masz dostęp do edycji swojej strony, możesz zmieniać treść, dodawać zdjęcia bezpośrednio z okna przeglądarki.

 Z Webwave korzysta ponad 100 tysięcy użytkowników.

Jak wyglądają koszty: 

Hosting / pakiet premium z rabatem 30%  – 210 zł / rocznie;

domena – 0 zł za pierwszy rok. 

Webwave wszystkie szablony i funkcje są darmowe. Nowe funkcje są od razu dostępne dla każdego, bez konieczności robienia aktualizacji. Do strony otrzymujesz certyfikat ssl (włącza się go jednym kliknięciem) oraz nielimitowaną przestrzeń na pliki i nielimitowaną ilość adresów e-mail. 

Masz pytania dotyczące tworzenia strony?    Chętnie na nie odpowiem.

Jak zrobić stronę internetową z szablonu
Joanna Lewandowska strona internetowa

Nazywam się Joanna Lewandowska i pomogę Ci zbudować własną stronę internetową! Chcę Ci pokazać, że tworzenie strony www wcale nie musi być trudne. Na tym blogu znajdziesz instrukcje krok po kroku oraz wszystkie niezbędne narzędzia!