Logo Joanna Lewandowska - strony internetowe

Jak zrobić stronę internetową z szablonu? Szybki sposób na elegancką stronę www.

Chcesz stworzyć własną stronę szybko i łatwo? Dzisiaj przekonam Cię, że to jest naprawdę możliwe! Przygotowałam dla Ciebie wideo instrukcję, w której pokazuję krok po kroku, jak można stworzyć elegancką stronę www z gotowego szablonu. Nie musisz od razu inwestować w hosting i domenę, nie musisz przejmować się instalacją wordpressa, poszukiwaniem motywu czy wtyczek. Jest na to prostszy sposób!

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę www ja polecam Ci narzędzie Webwave, z którego korzystam już od 4 lat, tworząc strony dla siebie i swoich klientów.

Dlaczego polecam to narzędzie? Bo jest idealne dla osób, które chcą stworzyć własną stronę internetową samodzielnie. Cały interfejs edytora jest w 100% po polsku, dodatkowo otrzymujesz pomoc techniczną po polsku, a za stronę zapłacisz dopiero wtedy, kiedy będzie gotowa! Nie ma żadnej wersji demo, nie ma płatnych szablonów ani wtyczek. Po prostu tworzysz stronę, a kiedy będzie już skończona, kupujesz hosting, podłączasz domenę i GOTOWE! W każdym momencie masz dostęp do edycji swojej strony, możesz zmieniać treść, dodawać zdjęcia bezpośrednio z okna przeglądarki.

 Z Webwave korzysta ponad 100 tysięcy użytkowników.

Jak wyglądają koszty: 

Hosting / pakiet premium z rabatem 30%  – 210 zł / rocznie;

domena – 0 zł za pierwszy rok. 

Webwave wszystkie szablony i funkcje są darmowe. Nowe funkcje są od razu dostępne dla każdego, bez konieczności robienia aktualizacji. Do strony otrzymujesz certyfikat ssl (włącza się go jednym kliknięciem) oraz nielimitowaną przestrzeń na pliki i nielimitowaną ilość adresów e-mail. 

Masz pytania dotyczące tworzenia strony?    Chętnie na nie odpowiem.

Jak zrobić stronę internetową z szablonu
Joanna Lewandowska strona internetowa

Nazywam się Joanna Lewandowska i pomogę Ci zbudować własną stronę internetową! Chcę Ci pokazać, że tworzenie strony www wcale nie musi być trudne. Na tym blogu znajdziesz instrukcje krok po kroku oraz wszystkie niezbędne narzędzia!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.