Masz pytaniadotyczące tworzenia strony?    Napisz mi w komentarzu.

Teraz w kreatorze stron www webwave każdy może stworzyć stronę responsywną!  RWD czyli 'responsive web design' to najnowocześniejsza technologia, dzięki której stronę www można wygodnie oglądać na każdym urządzeniu, ponieważ dostosowuje się ona do wielkości ekranu na którym jest wyświetlana. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ ilość internautów korzystających z urządzeń mobilnych stale rośnie! Zmienia się także sposób korzystania z internetu, strony są otwierane na różnych urządzeniach: telefonach, tabletach, monitorach, a nawet telewizorach. Roboty Google także lubią strony "elastyczne".

 

Czy wiesz że aż 16% czytelników tego bloga korzysta z urządzeń mobilnych? Szkoda byłoby ich stracić, prawda? Oglądanie zwykłej strony internetowej na małym ekranie telefonu jest dosyć trudne, mała czcionka, uciekająca treść, niewygodne menu itp. Teraz dzięki RWD w kreatorze www webwave Twoja strona internetowa będzie czytelnie wyświetlana na każdym urządzeniu, a Ty sam będziesz decydować o jej wyglądzie!

 

Czego dowiesz się z tego filmu:

  • na czym polega wersja responsywna strony internetowej w kreatorze stron www webwave
  • jak stworzyć responsywną stronę internetową
  • jak zrobić hamburger menu na stronie www
  • jak udostępnić i opublikować osobne wersje strony internetowej

 

Przypominam, że w artykule "nowoczesny projekt dla małego biznesu" znajdziesz instrukcje do zrobienia takiej strony internetowej krok po kroku. A teraz ta strona www jest też dostępna jako szablon!

 

.

 

Jak zrobić responsywną stronę www w kreatorze webwave

30 czerwca 2016
przydatne programy

CHCĘ OTRZYMAĆ RABAT 30%

Cześć, jestem Joanna,

pomogę Ci zbudować Twoją stronę i sklep. 

Kliknij, zarejestruj się w webwave

i odbierz 30% rabatu na hosting!

jak stworzyć stronę www

Od kilku lat two­rzę strony inter­ne­towe. Zało­ży­łam ten blog po to, aby poka­zać Ci, że Ty też możesz zro­bić wła­sną witrynę i wcale nie jest to takie trudne.

Nikt nie zna Two­jej firmy lepiej niż Ty prawda? Jeśli szu­kasz prostej instruk­cji, od razu zacznij tutaj. Możesz też przej­rzeć moje posty  i spraw­dzić co jesz­cze Cię inte­re­suje.

Zastanawiasz się jak stworzyć stronę internetową krok po kroku? Dobrze trafiłeś! Dzięki mojemu blogowi stworzysz samodzielnie wspaniałą stronę internetową!

jak stworzyć stronę krok po kroku

Korzystając z moich poradników stworzysz niesamowitą stronę internetową

zupełnie od postaw, krok po kroku.

Jak stworzyć  stronę internetową?

jak stworzyć stronę internetową

ZACZNIJ TERAZ

Joanna

Lewandowska