Logo Joanna Lewandowska - strony internetowe

Darmowy szablon strony internetowej dla coacha

Darmowy szablon strony internetowej do kreatora WebWave, który możesz edytować według potrzeb. Szablon posiada wersje responsywne i nowoczesny design. 

Stworzysz samodzielnie piękną stronę internetową

Elegancki, kobiecy szablon strony internetowej dedykowany dla coacha lub psychologa. Delikatne pastelowe kolory, nowowczesny wygląd oraz przejrzysty układ to cechy, które wyróżniają ten szablon. 

Dlaczego warto stworzyć stronę w WebWave?

Jak stworzyć stronę z szablonu?

Zobacz film, w którym pokazuje krok po kroku jak wygląda użycie szablonu. Z tym szablonem zrobisz stronę łatwo, szybko i przyjemnie.

Jest to najpopularniejsze w Polsce narzędzie do tworzenia stron internetowych bez kodowania! Tworzysz stronę za pomocą edytora „przeciągnij i upuść” jak w programach typu Canva czy Photoshop. Wystarczy, że klikniesz wybrany element i z łatwością zmienisz tekst kolor czy zdjęcie.

Na początek wybierasz darmowe szablon i tworzysz swoją stronę zupełnie za darmo. Jeśli uznasz, że strona jest już gotowa i chcesz podłączyć własną domenę wystarczy wybrać jeden z planów Premium opłacić pakiet, a następnie wybierać darmową domenę. Najczęściej wybierany jest plan PRO – koszt 30 zł miesięcznie. 

Tak, prezentowany szablon jest dostępny zupełnie za darmo do użytku prywatnego oraz komercyjnego. Obrazy użyte w szablonie pochodzą z darmowych banków zdjęć, ale z łatwością zastąpisz je też własnymi grafikami. 

Edycja szablonu jest bardzo prosta. Wystarczy, że zamienisz zdjęcia i teksty i szybko i łatwo stworzysz swoją własną stronę. Szablony możesz również modyfikować o wiele bardziej. Każdy element możesz swobodnie przesuwać, usuwać, a także dodawać inne elementy, które są dostępne w WebWave. W kreatorze dostępne są samouczki, filmy instruktażowe, a nawet czat online gdzie możesz zadać pytanie na żywo.

Tak! Kiedy otworzysz szablon po raz pierwszy Pojawiam się samouczki i filmy instruktażowe. W WebWave dostępna jest obszerna baza wiedzy w języku polskim, a dodatkowo w prawym dolnym rogu znajdziesz czat online gdzie możesz poprosić o pomoc na żywo a konsultant podpowie Ci krok po kroku jak rozwiązać Twój problem. 

Tak, strony stworzone w kreatorze WebWave są szybkie i łatwo się pozycjonują. Warto tutaj zadbać o słowa kluczowe w treści i umieszczenie odpowiednich nagłówków. W kreatorze jest dostępny nawet analizer SEO, dzięki któremu możesz zoptymalizować stronę samodzielnie.