Logo Joanna Lewandowska - strony internetowe

Checklista strony www, sprawdź zanim opublikujesz!

Błędy zdarzają się każdemu. Niezależnie od tego, czy Tworzysz stronę internetową po raz pierwszy, czy setny, czasami zdarza się o czymś zapomnieć. Kiedy opublikujesz już swoje dzieło nad którym ciężko pracowałeś chcesz, aby dowiedział się o nim cały świat… Linkujesz swoją stronę na facebooku w social mediach, aż tu nagle ktoś zwraca Ci uwagę, że na stronie znajduje się błąd lub niedziałający link.

Sprawdź swoją stronę, zanim zaczniesz ją promować.

Jeśli chcesz promować swoją stronę i zależy Ci na tym, aby uzyskała wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, musisz zadbać o jej jakość. Przypadkowe błędy mogą zniweczyć całą Twoją pracę, szczególnie jeśli chodzi o SEO. Sama bardzo często przypominam o meta tytułach i meta opisach, a wciąż widzę, jak powstają witryny z tytułem „nowa strona”. Tych ustawień podczas tworzenia strony jest przecież znacznie więcej.

Lista kontrolna strony www pomoże Ci wyeliminować błędy.

Stworzyłam tą listę specjalnie z myślą o użytkownikach kreatora webwave, ale przyda się ona każdemu, kto tworzy własną stronę internetową. Ta checklista pomoże Ci wyeliminować błędy i zbudować świetną stronę www.

Czeklista strony internetowej
Joanna Lewandowska strona internetowa

Nazywam się Joanna Lewandowska i pomogę Ci zbudować własną stronę internetową! Chcę Ci pokazać, że tworzenie strony www wcale nie musi być trudne. Na tym blogu znajdziesz instrukcje krok po kroku oraz wszystkie niezbędne narzędzia!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.