Jeśli spodobał Ci się ten artykuł lub masz jakieś pytania, napisz komentarz.

ODPOWIEDZ BRZMI NIE!

 

 

A JEŚLI ZAPROJEKTUJĘ JĄ  SAMODZIELNIE?

 

Jeśli wykonasz swoją stronę samodzielnie, jedyne za co zapłacisz to serwer oraz domena. W krótkim czasie możesz przygotować stronę wizytówkę, która będzie pracować dla Twojej firmy.  Jeśli poświęcisz więcej czasu, możesz przygotować w pełni funkcjonalną stronę, która będzie dla Ciebie pracować i zarabiać! 

 

Na tym blogu pokazuję jak samodzielnie przygotować stronę internetową w polskim kreatorze webwave.  Jest to narzędzie dzięki któremu przygotowanie własnej strony jest łatwe i przyjemne. 

 

ILE TO KOSZTUJE? ​

 

W webwave zasady są proste! Logujesz się i tworzysz stronę zupełnie za darmo. Jeśli ją opublikujesz twoja strona jest dostępna na subdomenie webwave, jak np. ta: ,na dole strony jest widoczny pasek z reklamą webwave, nie ma tutaj okresu testowego, ani praktycznie żadnych ograniczeń, strona nie zniknie chyba że Ty sam ją usuniesz. 

 

Jeśli natomiast zdecydujesz się na zakup domeny (możesz to zrobić w panelu webwave) i umieszczenie strony w sieci bez reklamy pod własnym adresem np. http://joannalewandowska.com to wówczas opłacasz "pakiet premium".  Jest to odpowiednik opłaty za serwer. Jeśli skorzystasz z polecenia tego bloga, opłata dla pierwszej strony wynosi 165 zł brutto na rok, a domenę zarejestrujesz za darmo! Standardowa opłata w kolejnych latach to 230zł brutto / rok (plus opłata za domenę). 

 

W webwave nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, nie ma płatnych szablonów ani wtyczek. Nie ma dodatkowych opłat za transfer, ilość miejsca czy skrzynkę. Wszystko jest zawarte w "pakiecie premium". I co najważniejsze cały czas możesz edytować Twoją stronę, w domu, w biurze i wszędzie gdzie masz dostęp do internetu. 

 

Zobacz jak wykupić serwer i domenę w webwave....

 

Inne rozwiązania?

 

 

 

Zlecisz wykonanie...

 

 

Ile to kosztuje?

 

 

 

Strona internetowa za darmo, czy to możliwe?

jak zrobić www

Stwórz ją samodzielnie. To proste! Zobacz instrukcje krok po kroku.

Jak stworzyć  stronę internetową?